w1 w1 w1
Ürünler

DONÖR HARD DİSK

İstanbul Kadıköy'de donör hard disk hizmetleri ile ilgili faaliyet göstermekteyiz. Uzman ekip arkadaşlarımız donör hard disk fiyatları konusunda yrdımcı olacaklardır. İstediğiniz tüm marka ve model hard disk'ler temin edilmektedir. Son kullanıcılara veri kurtarma işlemlerinizde  yardımcı da olmaktayız. Kurumsal ölçkli firmalara profesyonel veri kurtarma hizmetlerinde danışmanlık ta yapmaktayız. Siz de donör hard disk hizmeti için sektörün önde gelen firmalarından olan Haser bilgisayar ile çalışın rahat edin. Başarı için uzman destek ..


HIZLI İLETİŞİM : 0555 731 91 47

Sıkça Sorulan Sorular

Donör Harddisk Nedir?
Donör disk fiziksel arızalı disklerde verilere erişim sağlanması için laboratuvarda yapılacak çalışmalar sırasında kullanılan ikinci bir disktir.
Refurbished Harddisk Nedir?
Refurbished İngilizce bir kelime ve Türkçe karşılığı olarak elden geçirilmiş kullanılabilir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmalar, satın alınıp iade edilen veya satıldığı anda bir arızası olup firmaya geri gönderilen ürünleri elden geçirir. Eğer varsa arızası giderilir ve tamir edilir. Bu ürünlere refurbished ürün adı verilir. Büyük firmalar, özellikle de pahalı ürünler için oldukça ince eleyip sık dokuyorlar. Internete her kesimden kolaylıkla ulaşılabilmesi, yapılan veya yapılacak yorumlara da herkesin ulaşabileceği anlamına geliyor. Marka kalitesi ve başarısını korumak adına piyasaya sürdüğü elden geçirilmiş ürünler için de özel bir hassasiyet gösteriyor. Tüm aksamları özel olarak kontrol ediliyor ve inceleniyor, sonrasında ise garantili olarak satışa sunuluyor. Dolayısıyla fabrikadan çıkan bir ürünün çok az bile olsa arıza yapma ihtimali varsa, refurbished ürünün bundan daha da azdır. Bu nedenle güvenilir büyük markaların kendi siteleri üzerinden satışta olan refurbished ürünleri tercih etmenizde herhangi bir sakınca bulunmamaktadır.

Kullanıcı Yorumları

Son derece güvenilir bir firma. Çok memnun kaldım.

Gül İbik  , İstanbul

Parçalar çok kaliteli. Kesinlikle öneririm : ))

Aysun Yücel  , İstanbul

Abone Olun

Duyurulardan Haberdar Olun!